ppf kapu koruma filmi
Parlaklık 90%
Koruyuculuk 100%
Poliüretan 100%

Orafol Oraguard®283GF PPF Poliüretan bazlı bir üründür. Dünya da sıklıkla kullanılan PVC bazlı koruma filmlerine kıyasla çok daha güçlü ve uzun süreli koruma sağlar. PVC filmler kaputa kaynayıp çok zor sökülebilir bir hale gelmelerine karşın Oraguard®283GF PPF yıllar sonra aracın yüzeyinden söküldüğünde altından ilk gün aldığınız parlaklığıyla aracınız çıkar.

Oraguard®283GF Boya Koruma Filmi; çizik, taş vuruğu, hafif çapta sürtme, reçine ve kuş pisliği lekeleri, asit yağmurları, hava kirliliği, erimiş asfalt gibi dış etkenlerden aracınızı koruyarak, orijinal görüntüsünü güvence altına alır.

Oraguard®283GF şeffaf boya kalkanıdır. Aracınızın rengini ve görüntüsünü etkilemeden yüzeye yapışır. Neredeyse hiç görünmeden otomobilinizin tüm boyalı yüzeyine mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Böylece araç kaportasını koruma altına alır. Aracın orijinal boyası korunarak bir gün satmak istediğinizde kolayca sökülen Oraguard®283GF boya koruma kalkanının altından aracınız tamamen orijinal boyası ile çıkar ve değerine değer katılmış olur.

Uzman uygulama ile hizmet ömrü: 5 yıla kadar garantili.

Oraguard®283GF Boya koruma filmi uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen uygulama merkezimizi arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

 

0'Km Otomobil

0.00₺

2'El Otomobil

0.00₺

0'Km Jeep

0.00₺

2'El Jeep

0.00₺

Yukarı